Sobota, 13 lipca 2024

Campus Coffee: Mapa i recenzje

7 lipca 2022

0

Campus Coffee: Mapa i recenzje

Posted on Grudzień 30, 2014 by Jessica Mar. This entry was posted in Dobrze się odżywiać. Bookmark the permalink.

Spotykasz się z koleżanką lub kolegą na kawę... ale gdzie? Stworzyliśmy powyższą mapę, abyś mógł znaleźć najbardziej dogodną opcję. Jako student, który miał zajęcia w całym kampusie, myślałem, że wiem, gdzie są wszystkie kawiarnie. Ale byłem zaskoczony, gdy podczas pisania tego artykułu znalazłem nowe kawiarnie, o których nigdy nawet nie słyszałem. Podkreśliłam kilka najbardziej godnych uwagi kawiarni, które są również świetne do organizowania spotkań. (Aby uzyskać bardziej szczegółowe spojrzenie na kawę na kampusie, sprawdź tę listę z UW Housing and Food Services).

  1. Husky Grind (Mercer Court) - Jeśli szukasz najlepszej kawy na kampusie, musisz spróbować nowej lokalizacji Husky Grind. To zdrowy spacer od głównego kampusu, ale ci z was w pobliżu południowo-zachodniego rogu kampusu są w niewielkiej odległości. Chociaż Husky Grind znajduje się również w District Market, lokalizacja Mercer Court wyróżnia się tym, że posiada własną palarnię ziaren kawy w sąsiednim budynku. Najwyższa świeżość i smak. Wchodząc do sklepu zauważyłem jego ciszę i pustkę, co czyni go idealnym miejscem na spotkania. Poza kawą, powiedziano mi, że podają tam pyszną owsiankę i kremówki, a do ich umeblowania używa się lokalnego i pochodzącego z recyklingu drewna. W cieplejszych miesiącach oferowane są miejsca siedzące na zewnątrz.
  1. Molly's (Henry Art Gallery) - Molly's jest również jednym z najlepszych miejsc na kawę. Mieści się na dolnym piętrze Henry Art Gallery, na obrzeżach Placu Czerwonego i technicznie nie jest częścią UW (a więc nie jest wymieniona w zestawieniu HFS). Serwując kawę Stumptown, Molly's dostarcza swoje napoje z piękną pianką artystyczną. Recenzentów na Yelp! rave o ich kanapki, zupy i sałatki i zauważyć szeroki wachlarz organicznych, lokalnych i świeżych składników. W cieplejszych miesiącach Molly's ma także duże miejsce do siedzenia na zewnątrz, gdzie można zajrzeć do jednej z wystaw sztuki.
  1. BurkeCafé (Burke Museum) - Burke Café otrzymała wysokie oceny na Yelp! Większość recenzentów opisała ją jako ciepłą, przytulną i cichą, a ja nie mogłam się z tym zgodzić. Kawiarnia Burke jest ozdobiona 18-wieczną francuską sosnową boazerią, która zabiera cię z dala od ruchliwego i ciągle zmieniającego się kampusu. Atmosfera Burke'a sprawia, że jest to świetne miejsce, aby usiąść i porozmawiać. Oferują nie tylko kawę, ale także ciastka, napoje butelkowane i małe dania do mikrofalówki.
  1. SuzzalloEspresso (Biblioteka Suzzallo) - W samym sercu kampusu znajduje się Suzzallo Espresso. W Bibliotece Suzzallo studenci nieustannie uczą się przy stolikach, wchodząc i wychodząc po potrzebną kofeinę. Jest tu dość głośno, ale lokalizacja jest idealna do spotkań z kolegami z całego kampusu. W kawiarni znajduje się również "mini-mart", w którym można znaleźć napoje butelkowane, żywność do mikrofalówki, przekąski, ciastka i wiele innych.
  1. Orin's Place (Paccar Hall) - Serwuje kawę Starbuck' s (co może być zaletą lub wadą w zależności od Twoich preferencji kawowych), Orin's Place jest bardzo przestronne i łatwo znaleźć miejsca siedzące zarówno w wyznaczonej kawiarni, jak i na otwartym planie Paccar Hall. Tuż obok Orina znajduje się kominek, w którym często się pali - miły akcent. Orin's jest bardzo ruchliwa i głośna w przerwach między zajęciami, więc najlepiej nadaje się na małe, niezobowiązujące spotkania. Oprócz kawy, Orin's serwuje pyszne makarony, które według niektórych są najlepsze na kampusie.
  1. Parnassus Café & Art Gallery (Budynek Sztuki) - Schowana w piwnicy Budynku Sztuki, Parnassus Café ma dużo miejsc siedzących i prezentuje prace studentów na ścianach. Jest znana jako "modna" kawiarnia, w której studiował absolwent UW Ryan Lewis i gdzie spotykają się obecni studenci sztuki i profesorowie. Zawsze gra muzyka z radia, przez co może być głośno. Jednak bariści są bardzo przyjaźni i nie zawahają się przyciszyć, jeśli jest dla Ciebie za głośno. Na marginesie, powiedziano mi, że ich Americanos jest warte zamówienia.

Pamiętaj, aby zapisać ten artykuł w zakładkach, gdy będziesz potrzebował miejsca na spotkanie lub po prostu będziesz chciał spróbować czegoś nowego. Czy masz ulubioną kawiarnię na kampusie lub w jego pobliżu? Podzielcie się tym poniżej!

Zdjęcia i grafiki autorstwa Tae McCash.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz